יום חמישי, 11 בפברואר 2016

בניית אתרים - נקודות למחשבה טרם בניית האתר שלכם

האינטרנט מהווה זירה מסחרית לכל עניין ודבר ובה מאות אלפי נותני שירותים ומוכרים כאלה ואחרים המתחרים על תשומת ליבו של הלקוח. חברות בניית אתרים מגשימות לבעלי העסקים את היכולת לפעול גם בזירה ווירטואלית זאת וכאן נלמד מדוע זה כל כך חשוב, ואילו דגשים יש לקחת בחשבון כאשר רוצים לבנות אתר בצורה הטובה ביותר.

החשיבות של בניית אתרים בימינו

בימינו חשוב מאוד שכל עסק שמעוניין לשגשג ולמקסם את יכולותיו יהיה נוכח באינטרנט עם אתר משלו. הסיבות לפנות לאופציה של בניית אתרים רבות ומגוונות, כגון:
  • זמינות לרכישות ויצירת קשר 24/7 ללא תלות בזמן או מקום.
  • העברת המידע המדוייק שברצונכם לספק ללקוח אודותיכם ויצירת רושם ראשוני בקלות.
  • חשיפה למאות אלפי לקוחות ואף מיליונים.
  • מיתוג, שווק ופרסום יעילים.
למעשה, כאשר יש לכם אתר אינטרנטי אתם יכולים להגדיל משמעותית את מעגל הלקוחות שלכם, ליצור סביבכם את התדמית הרצויה, למקסם את היכולות ובסופו של דבר, לבלוט מעל פעילותם של המתחרים שלכם.


דגשים שיש ליישם בעת בניית האתר

העובדות מראות כי אתרי אינטרנט רבים עולים לאוויר מדי יום כאשר לרובם לא נחשף לעולם, גם אם הם מתאימים בדיוק לצרכים שלנו וגם אם בפועל הושקעו בהם עלויות רבות. על מנת שגם אתם לא תזרקו את כספכם לשווא עליכם לדעת כי לא די בהשקת האתר אלא יש לדאוג לקידומו בצורה הטובה ביותר. על מנת לעשות כן יש לפעול באופן הבא:
  • קוד מתאים - יש לבנות את האתר ע"י קוד שגוגל מזהה כאיכותי על מנת שהסיכוי שיופיע בתוצאות הראשונות יעלה.
  • תכנים איכותיים - גוגל מזהה אתרי אינטרנט איכותיים ע"פ איכות התכנים שנמצאים בהם והתאמתם לתחום האתר. תכנים איכותיים מעניקים מידע רב למשתמש ועל כן מקודמים באופן משמעותי בצורה אורגנית ע"י גוגל. בתוך התכנים יש לשתול מילות מפתח רלבנטיות בתדירות ובמיקומים הטובים ביותר.
  • קישורים מושכלים - התכנים השונים משמשים גם ליצירת קישורים פנימיים בתוך האתר כאשר ניתן להשתמש גם בקישורים מאתרים אחרים. בניית אתרים שכוללת שימוש רב מדי בקישורים או בקישורים שאינם ממוקמים בצורה טובה, עשויה להסתכם ב- "נידוי" של גוגל וחשיפת הדף הרחק מעמוד התוצאות הראשון.
כמו כן, כדאי מאוד לחשוב מראש איזה אתר אינטרנט ברצונכם לבנות כגון דף נחיתה (עמוד סטטי בודד), אתר שמאפשר מכירה, דף מידע ותוכן, אתרי תדמית וכו'. במידה ומדובר באתר שעתיד להתעדכן באופן תדיר, עליכם לבחור בטכנולוגיה שמאפשרת לכם לעשות זאת ללא צורך בשימוש בתוכניתן ולהיפך. חברות בניית אתרים מובילות הינן בעלות הניסיון הרב ביותר שיכול לעזור לכם להקים את אתר האינטרנט המתאים ביותר לצרכים שלכם ואף לדאוג לקידומו השוטף.
נכתב עבור אביב עיצובים | כל הזכויות שמורות. aviv-design.co.il

כתבות מומלצות:

תגיות: עיצוב אתר, עיצוב אתרים, מעצבי אתרים, בניית אתרים בהתאמה אישית, מעצב אתרים, יועץ קידום אתרים, בניית אתרים, בניית דף נחיתה, דפי נחיתה לעסקים, התאמת אתרים למובייל.

אין תגובות:

פרסום תגובה